C-Tytöt

PELAAJAT KAUDELLA 2019-2020

#3 Maija Juvonen

#3 Maija Juvonen

Hyökkääjä

#4 Nella Karvonen

#4 Nella Karvonen

Puolustaja

#5 Netta Toropainen

#5 Netta Toropainen

Puolustaja

#6 Saara Liimatta

#6 Saara Liimatta

Hyökkääjä

#7 Elna Voutilainen

#7 Elna Voutilainen

Puolustaja

#9 Elli Saastamoinen

#9 Elli Saastamoinen

Hyökkääjä

#10 Jennica Holopainen

#10 Jennica Holopainen

Hyökkääjä

#11 Krista Lundqvist

#11 Krista Lundqvist

Puolustaja

#11 Elsa Haakana

#11 Elsa Haakana

Puolustaja

#16 Lilja Tahvanainen

#16 Lilja Tahvanainen

Hyökkääjä

#17 Anna Ronkainen

#17 Anna Ronkainen

Puolustaja

#18 Ella Pikkarainen

#18 Ella Pikkarainen

Puolustaja

#20 Juliaana Juvonen

#20 Juliaana Juvonen

Hyökkääjä

#22 Anni Timonen

#22 Anni Timonen

Puolustaja

#28 Moona Martikainen

#28 Moona Martikainen

Hyökkääjä

#37 Sira Miettinen

#37 Sira Miettinen

Hyökkääjä

#47 Veera Liukka

#47 Veera Liukka

Hyökkääjä

#66 Nea Hulkko

#66 Nea Hulkko

Hyökkääjä

#74 Irina Päivinen

#74 Irina Päivinen

Maalivahti

#90 Veera Heikkilä

#90 Veera Heikkilä

Puolustaja

#99 Jenna Ratinen

#99 Jenna Ratinen

Maalivahti

Milla Lehtinen

Milla Lehtinen

Hyökkääjä

Jenni Timonen

Jenni Timonen

Hyökkääjä

Sofia Shevchenko

Sofia Shevchenko

Puolustaja

Veera Liimatta (Y)

Veera Liimatta (Y)

Hyökkääjä

Nea Uimonen (Y)

Nea Uimonen (Y)

Puolustaja

Kata Sallinen (Y)

Kata Sallinen (Y)

Hyökkääjä

Markus Holopainen

Markus Holopainen

Valmentaja

Lassi Tahvanainen

Lassi Tahvanainen

Valmentaja

Saana Randen

Joukkueenjohtaja

Wilma Liimatta

Wilma Liimatta

Huoltaja

Tarja Haakana

Tarja Haakana

Huoltaja

Katja Heikkilä

Katja Heikkilä

Huoltaja

Harjoitusajat 1.9.2019-31.5.2020:

Ma klo 17.15-19.15 (saliaika 18.00-19.00) Kylmäojan koulu
Ti klo 16.15-18.15 (saliaika 17.00-18.00) Kontiolahden liikuntahalli
To klo 16.30-19.00 (saliaika 17.00-18.00, tatami 18.00-19.00) Kontiolahden liikuntahalli

Liikennekoulu Ajoneuvos
LukkoUkot
Stora Enso
R&A talohuolto
Kiinteistöhuolto & remontti Kinnuset
Joensuun Lähiohuolto
Kaivurityöt.fi
Maalaamo Lehikoinen
Joensuun Tilipalvelu
Unison Coffee
Täsmä Neliö
Rakentaja Tervo

RAKENNUS GURUT