FB Factor ry

Seuran arvot

• Turvallista yhdessä tekemistä
• Aktiivisesti kehittyvä
• Kannustava ja avoin
• Hyvät harjoitteluolosuhteet edullisesti

FB Factor on salibandyseura, joka tarjoaa jäsenilleen hyvät ja turvalliset harjoitteluolosuhteet edullisesti. Seura henkii iloista pohjoiskarjalaista yhteisöllisyyttä ja pyrkii aina eteenpäin toiminnassaan.

YHTEYSTIEDOT

Vanha Nurmeksentie 61 D
80710 Lehmo
045-6661499
markus@fbfactor.fi

Y-tunnus 2765426-6

Tilinumero: FI30 5770 0520 3755 90
BIC OKOYFIHH

Johtokunta kaudella 2019-2020

Lauri Holopainen

puheenjohtaja

045-2226002
lauri.holopainen@joensuuntilipalvelu.fi

Marko Vallius

Varapuheenjohtaja

050-3484551
marko.fysiojukola@telemail.fi

Jere Mutanen

Markkinointi ja viestintätiimi

050-3101077
jere.mutanen@riveria.fi

Mika Karhapää

Vapaa-aikatiimi

040-5757876
mikekarhapaa55@gmail.com

Jatta Pakarinen

Nuorisojäsen

045-2348200
pakarinen.jatta@luukku.com

Lassi Tahvanainen

Aikuisten harrastetoiminnan kehittäminen

050-3389873
lasata17@gmail.com

Laura Saastamoinen

Kasvatuksellisuuden kehittäminen

045-6074403
laura.e.saastamoinen@uef.fi

Seura­työntekijä

Markus Holopainen

Seuratyöntekijä

045-6661499
markus@fbfactor.fi

Kapteenisto kaudella 2019-2020:

Katja Holopainen

Sihteeri

050-4021967
katja@fbfactor.fi

Fanni Niemelä

Naiset

Silja Penttinen

Naiset

Ninni Huovinen

Naiset ja A-tytöt

Jennica Holopainen

C-tytöt

Juliaana Juvonen

C-tytöt

Nea Hulkko

C-tytöt

Vilma Kosonen

D-tytöt (2007)

Maija Juvonen

D-tytöt (2007)

Lilja Tahvanainen

D-tytöt (2007)

Liina Ruotsalainen

D-tytöt (2008)

Minea Kärki

D-tytöt (2008)

Hilma Korhonen

D-tytöt (2008)

Kapteenistoon kuuluvat naistenjoukkueen sekä A-D-tyttöjoukkueiden kapteenit ja varakapteenit.

Joukkueet kaudella 2019-2020

Naiset

Katja Holopainen
Joukkueenjohtaja
050-4021967
katja@fbfactor.fi

A-tytöt

Sami Muikku
Joukkueenjohtaja

sami.muikku@elisanet.fi

C-tytöt

Saana Randen
Joukkueenjohtaja

saana.randen@gmail.com

D-tytöt

Jenni Salomaa
Joukkueenjohtaja

jenni_salomaa@hotmail.com

E- ja F-tytöt

Vesa Voutilainen
Joukkueenjohtaja
045-2339588
vesavoutilainen@hotmail.com

Sählykerhot ja harrasteryhmät

Markus Holopainen

045-6661499
markus@fbfactor.fi

Lopputulos on aina tekijöidensä summa. #TekijatRatkaisee