FB Factor

Seuran arvot

  • Turvallista yhdessä tekemistä
  • Aktiivisesti kehittyvä
  • Kannustava ja avoin
  • Hyvät harjoitteluolosuhteet edullisesti

FB Factor on salibandyseura, joka tarjoaa jäsenilleen hyvät ja turvalliset harjoitteluolosuhteet edullisesti. Seura henkii iloista pohjoiskarjalaista yhteisöllisyyttä ja pyrkii aina eteenpäin toiminnassaan.

Johtokunta kaudella 2018-2019:

Lauri Holopainen
puheenjohtaja
045-2226002
lauri.holopainen@joensuuntilipalvelu.fi

Marko Vallius, varapuheenjohtaja
050-3484551, marko.fysiojukola@telemail.fi
Jere Mutanen, markkinointi ja viestintätiimi
050-3101077, jere.mutanen@riveria.fi
Mika Karhapää, vapaa-aikatiimi
040-5757876, mikekarhapaa55@gmail.com
Jatta Pakarinen, nuorisojäsen
045-2348200, pakarinen.jatta@luukku.com
Petri Tikander, johtamisen kehittäminen
044-3089960, petri.tikander@kotileena.fi
Laura Saastamoinen, kasvatuksellisuuden kehittäminen
045-6074403, laura.e.saastamoinen@uef.fi

Seuratyöntekijä
Markus Holopainen
045-6661499
markus@fbfactor.fi

Kapteenisto kaudella 2018-2019:

Katja Ruotsalainen
sihteeri
050-4021967
katja@fbfactor.fi

Pirita Heiskanen, naiset
Anna Jeskanen, naiset ja A-tytöt
Jutta Kuusitaipale, naiset ja A-tytöt
Veera Liimatta, C-tytöt
Elli Saastamoinen, C-tytöt
Elna Voutilainen, D-tytöt
Moona Martikainen, D-tytöt
Maija Juvonen, D-tytöt
Ella Pikkarainen, D-tytöt

Kapteenistoon kuuluvat naistenjoukkueen sekä A-D-tyttöjoukkueiden kapteenit ja varakapteenit.

Joukkueet kaudella 2018-2019:

A/B-tytöt ja naiset
Katja Ruotsalainen
Joukkueenjohtaja
050-4021967
katja@fbfactor.fi

C-tytöt
Tanja Karvonen
Joukkueenjohtaja
0400-210910
karvoska@gmail.com

D-tytöt
Anu Ryhänen
Joukkueenjohtaja
050-3006023
anuryhanen@gmail.com

E-tytöt
Jere Mutanen
Joukkueenjohtaja
050-3101077
jere.mutanen@riveria.fi

F-tytöt
Vesa Voutilainen
Joukkueenjohtaja
045-2339588
vesavoutilainen@hotmail.com

Sählykerhot ja harrasteryhmät
Markus Holopainen
045-6661499
markus@fbfactor.fi